Što je već dostupno u UnicornGo i što možete očekivati u budućnosti?

PIPI

New member
Pozdrav dragi igrači i investitori!

U ovom postu ćemo vam reći što trenutno postoji u igri i što će se provesti u bliskoj budućnosti. Redovito ćemo izraditi takve priopćenja za javnost kako bismo vas obavijestili o napretku našeg razvoja na jasan i jasan način, da ne koristimo zbunjujuće tehničke uvjete.

Što je trenutno dostupno u igri?
U ovom trenutku možete kupiti jednorogove bilo CandyCoin ili Ethereum. Isto tako, možete vidjeti svoje jednorogove i njihove atribute na svoju osobnu stranicu.

Ono što možete očekivati u bliskom budućnosti:

● Bolji sučelje za gledanje jednoroga i njihovih genetskih osobina koje je jednostavno i lako razumljivo za svakoga.

● Tržište, gdje će se trgovati jedino jednorogovi koji su do sada stvoreni. Ovo je također mjesto gdje možete pronaći unicorns za uzgoj, staviti svoje unicorns za prodaju i ocijeniti buduće protivnike na turnirima.

● Predmeti zemljišta počinju vrlo brzo. Valja napomenuti da je zemlja vrlo važna imovina jer djeluje kao sredstvo za proizvodnju resursa u igri.

Sada malo više o zemlji i naslovima.
Naslovi (uglavnom vjerojatno 10 ukupno) djeluju kao "čin" u igri, mogu se kupiti i utjecati na sljedeće:

1. (glavna svrha) Naslovi djeluju kao ograničenje vlasništva nad zemljištem, manje zemljišta koje korisnik može posjedovati. Da bi imali više prava vlasništva nad zemljištem, potreban je rang više rangiran.

2. Naslovi također utječu na broj glasova koje korisnik ima (glasovi se koriste za donošenje važnih odluka o igrama, npr. Stvaranje novih planeta)

Zemljišta se koriste za uzgoj CandyTree stabala. Samo jedno stablo može se uzgajati na jednom zemljištu u isto vrijeme. Svi zemljišni zemljišta bit će prikazani na zasebnoj stranici s kopnom i dvorcem. Različite vrste dvoraca za svaki naslov!

Za uzgoj stabla, 1 CandyCoin token mora biti postavljen na zemljište. Nakon što je stablo naraslo, ona daje određenu količinu voće, MegaCandy.
Zašto se koristi MegaCandy? Prije svega, oni se mogu prodati za profit, baš kao i jednorogovi, zemljišta i CandyCoin (koji su svi simboli na Ethereum mreži). Drugo, MegaCandy se koristi kao poticaj za jednorogove.

Nakon uzgoja ili sudjelovanja na turnirima, jednorog gubi energiju, a kako bi se obnovila ta energija, potrebno je vrijeme. Možete napajati MegaCandy na jednorog kako biste odmah vratili iscrpljen energiju. Na taj način, uz pomoć MegaCandy, jednorog se može kontinuirano koristiti za uzgoj ili utakmice na turnirima (mogu rezultirati stvaranjem CandyCoina, što znači da je jednorog koji sudjeluje na turnirima ili uzgoju potencijalni izvor novca).

Strategija prihoda i zarade
Intenzivno smo radili na poboljšanju ravnoteže igara kako bismo spriječili inflaciju, što je čest problem u drugim igrama. Implementirali smo ograničene resurse i ograničenja u igri na proizvodnji potrošnih materijala.

Kao rezultat toga, igra će imati mnoge profitabilne strategije i zaraditi prilike.

Primjer 1: Kupujemo jednostavan naslov, nekoliko parcela i nekoliko jednoroga. Snažan stabla na parceli da biste dobili MegaCandy i jednostavno ih prodavati na tržištu. U međuvremenu nudi jednorogove za uzgoj i sudjelovanje na turnirima, kako bi dobili dobit bez ulaganja više novca. Na taj način možemo zaraditi spore zarade bez potrebe za dodatnim ulaganjem.

Primjer 2: Posjedujemo nekoliko parcela i nekoliko jednoroga. Uzgojemo stabla na zemlji, prodajemo namirnice koje se dobivaju za Candy, a zatim koristimo za kupnju više zemljišta i više jednoroga, pa povećamo količinu vlasništva u vlasništvu.

Primjer 3: Posjedujemo nekoliko zemljišta i nekoliko jednoroga. Uzgojemo stabla na zemlji i koristimo proizvod za obnavljanje jednoroga, koji se stalno koristimo za uzgoj da zaradimo više Candyja. Korištenje bombona kupujemo nove jednorogove itd.

Kao što ste vidjeli, zemljoposjednici u igri djeluju kao industrijalci i poduzetnici koji imaju sredstva za proizvodnju i puštanje resursa u igri, MegaCandy. Takvi korisnici djeluju kao "donatori" resursa u igri. Drugim riječima, zemljoposjednici mogu biti partneri unutar igre ili suvlasnici tvrtke jer posjeduju dio imovine koja proizvodi resurse.

Turniri
Pobjednik na turnirima dobiva nagradu u obliku Candy tokena. Naravno, jednorogovi s boljim atributima imat će veće šanse za pobjedu (iako ne samo najjači jer turniri imaju različite izazove, temeljeni na brzinama, agilnosti itd.). Stoga je vrijedno kupiti ili podizati jednorogove s višim vrijednostima atributa. Candy dobio od turnira može se koristiti za bilo koju od navedenih strategija.

Zaključci
Kao rezultat toga, imamo igru koja ne samo "kupiti kriptografije i pasminu" već evolucijski virtualni svijet s različitim ulogama i načinima razvoja.
Svaki korisnik može stvoriti vlastiti kreativni pristup igri, provodeći vlastite planove.

Postoji mnogo mjesta za analizu, za izgradnju vlastite "novčane farme" ili cijelu jednorog stabla za uzgoj. I najzanimljiviji dio je da ovisno o prirodi i mogućnostima korisnika, svi u igri imaju vlastiti pristup postizanju svojih ciljeva. Nije li sjajno?
Posebno smo odlučili stvoriti igru zasnovanu na tehnologiji blockchaina. Zahvaljujući decentralizaciji, mi kao programeri stvaramo uvjete igre, ali nemamo daljnji utjecaj na njegov napredak, jer svaki igrač određuje rezultat. Zbog toga očekujemo brz razvoj našeg svemira. Čekamo zajednicu koja se sastoji od različitih jezika, zadovoljavajućih kripto-vlasnika i cijelog virtualnog svijeta u porastu redoslijeda decentralizacije.

Imamo mnogo više ideja za daljnje širenje igara, novih značajki i sučelja.

Zato budite spremni za naš sljedeći press release. Obećavamo da će biti zabavno!

Tvoj doista,
UnicornGo

Last edited by a moderator:
Ok, imam svog jednoroga ali šta sad dalje?
Postavila sam cijenu za sire i prodaju.

Vidim da neki jednorozi imaju puno lajkova i da su zbog toga prvi na marketu, ali ja ne mogu podjeliti svog jednoroga pa me zanima i kako da dobijem te lajkove?

Omega

Lord of the cubs
Staff member
Ok, imam svog jednoroga ali šta sad dalje?
Postavila sam cijenu za sire i prodaju.

Vidim da neki jednorozi imaju puno lajkova i da su zbog toga prvi na marketu, ali ja ne mogu podjeliti svog jednoroga pa me zanima i kako da dobijem te lajkove?
You may want to breed unicorn to get better fighter for tournaments which will appear soon.
Best to start from gen 0 - as they have no mutations in DNA